Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.50 kg |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 427.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Producer | Edifier |