Prekių nėra
M-968 BTY 3
| Galingumas | 40 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.00 kg |
| Gross weight | 3.47 kg |
| NFC features | Taip |
| Gaminio spalva | Black/Yellow |
| Kitos savybės | IP64 Waterproof Storage Compartment Handsfree System / Stereo pairing Detachable Power Cord with Cable Tidy |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-968 BTY |
| Gamintojo prekės serija | Jobsite Bluetooth Radio |
| „Bluetooth“ | Taip |
| USB prievadas | USB-C charging for external device |
| Maitinimo tipas | Internal Battery 16H playtime |
| Energijos suvartojimas (standartiškai) | 40 W |
| Aux in | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross width (mm) | 203.00 mm |
| Producer | Muse |