Prekių nėra
M-1920DJ 3
| NFC | Taip |
| Spalva | Black |
| Galingumas | 300 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.53 kg |
| Gross weight | 8.4 kg |
| Kitos savybės | Bluetooth V 4.1, Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone Telescoping Pulling handle Built-in Cradle for Tablet or Smartphone Built-in rechargeable Lithium-ion battery Wooden cabinet |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1920DJ |
| Gamintojo prekės serija | Party Box Speaker |
| „Bluetooth“ | Taip |
| I/O prievadai | .0 USB Port allowing MP3 playback USB charging Port Aux in 1: 2 x RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack 2 x MIC jacks 1 x guiter jack |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Priedai pridėti | Remote control, 1 wired microphone, AUX IN cabel (3.5mm) |
| Palaikomi disko tipai | CD, CD-R/RW, MP3 Compatible |
| Nešiojamas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0669507 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 833.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross height (mm) | 620 mm |
| Gross width (mm) | 313 mm |
| Producer | Muse |