Prekių nėra
M-1988DJ 3
| Išvesties galia | 800 W |
| Ekrano tipas | White LED display |
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 19.6 kg |
| Gross weight | 20.6 kg |
| Kitos savybės | Color changing lights and flashing , Bluetooth V4.2 + EDR, Stream music from another , Bluetooth compatible device |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1988DJ |
| Gamintojo prekės serija | Party Box |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | 2.0 USB Port allowing MP3 playback , USB charging , Aux in 1: RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack 2 x MIC jacks |
| Nešiojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.1972 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 1160 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Producer | Muse |