Prekių nėra
MT-107 BTO 3
| Spalva | Black/Brown |
| Galingumas | 2x5 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.20 kg |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Kitos savybės | 2 speeds stereo turntable 33/45 AUDIO-TECHNICA moving magnetic cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-107 BTO |
| Gamintojo prekės serija | Turntable Stereo System with Bluetooth Out |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | No |
| Nešiojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 482.00 mm |
| Gross height (mm) | 439.00 mm |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Producer | Muse |