Prekių nėra
M-1937 DJ 3
| Spalva | Black |
| Galingumas | 600 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.90 kg |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Kitos savybės | Handsfree system / Stereo pairing Light effects USB playing and charging for external device Adjustable Bass and Treble 2 Mic inputs |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1937 DJ |
| Gamintojo prekės serija | Party Box Speaker |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 5 h |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | Internal Battery 5H play time |
| USB prievadas | Taip |
| Aux in | Taip |
| USB jungtis | yes |
| Nešiojamas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 555.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Package content | Power cord 1 wired microphone |
| Producer | Muse |