Prekių nėra
EAP115 3
| Neto svoris | 0.333 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.586 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EAP115 |
| Gamintojo prekės serija | Access Point |
| USB prievadų kiekis | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| POE | PoE in |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.004549032 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.253 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 245 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 69 mm |
| Gross height (mm) | 246 mm |
| Gross width (mm) | 268 mm |
| MU-MiMO | No |