Prekių nėra
RE305 3
| Neto svoris | 0.18 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.276 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RE305 |
| Gamintojo prekės serija | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4GHz/5GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| POE | no PoE |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.096 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 93 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 89 mm |
| Gross height (mm) | 101.5 mm |
| Gross width (mm) | 156.5 mm |
| MU-MiMO | No |