Prekių nėra
TL-WA854RE 3
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.20 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WA854RE |
| Gamintojo prekės serija | Extender |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 300 Mbit/ai |
| USB prievadas | No |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Antenos tipas | 2 Internal Antennas |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| POE | no PoE |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 94.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 89.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.50 mm |
| Gross width (mm) | 156.50 mm |
| MU-MiMO | No |