Prekių nėra
EAP610 3
| Neto svoris | 0.69 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.863 kg |
| Kitos savybės | Ceiling /Wall mounting (kits included) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EAP610-Outdoor |
| Gamintojo prekės serija | AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | N/A Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz/5 GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1201 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal Omni |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| POE | PoE in |
| MU-MiMO | Taip |
| Plastikas (be PET) | 80.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00324 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.173 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 240 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 60 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 225 mm |
| Popierius/Kartonas | 93 g |
| Integruota baterija | No |