Prekių nėra
DAP-X2810 3
| Neto svoris | 0.76 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.76 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DAP-X2810 |
| Gamintojo prekės serija | Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1200+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 2 |
| POE | PoE in |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.01 m³ |
| Taros svoris (kg) | 1.00 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 245.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 247.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 92.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 990.00 g |
| Integruota baterija | No |