Prekių nėra
RBcAPGi-5acD2nD-XL 3
| Neto svoris | 0.484 kg |
| Įvesties įtampa | 18-57 V |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.858 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RBcAPGi-5acD2nD-XL |
| Gamintojo prekės serija | cAP XL ac |
| Bendroji laikmenos talpa | 16 Mb GB |
| Procesoriaus modelis | IPQ-4018 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n/a/n/ac |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40°C to 70 °C |
| Atmintukas | Yes GB |
| DC IN lizdas | 1 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Programinės įrangos tipas | RouterOS (License: 4) |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| 2.4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| PoE in | 802.3af/at |
| CPU frequency | 716 MHz |
| Palette Qty | 474 dalių |
| Plastikas (be PET) | 37 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.0036425 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.37 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 310 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 50 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 235 mm |
| Popierius/Kartonas | 337 g |
| Integruota baterija | No |