Prekių nėra
TL-PA7017P KIT 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.38 kg |
| Gross weight | 0.599 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-PA7017P KIT |
| Gamintojo prekės serija | AV1000 Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Įmontuotas maitinimo lizdas | Taip |
| Packing quantity | 24 dalių |
| Volume (m3) | 0.002565 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.219 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 14.376 kg |
| Tare weight master carton | 1.213 kg |
| Paper/Pasteboard | 197.20 g |
| Plastic (No PET) | 21.34 g |
| Palette Qty | 576 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |