Prekių nėra
TL-WPA4220 KIT 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.198 kg |
| Gross weight | 0.339 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WPA4220 KIT |
| Gamintojo prekės serija | Powerline Adapters Kit |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Įmontuotas maitinimo lizdas | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.002584 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 136 g |
| Palette Qty | 334 dalių |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 136 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Producer | TP-LINK |