Prekių nėra
RE605X 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.277 kg |
| Gross weight | 0.477 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RE605X |
| Gamintojo prekės serija | Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+1201 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002514092 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 687 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 127 mm |
| Gross height (mm) | 202 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |