Prekių nėra
RE550 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.195 kg |
| Gross weight | 0.365 kg |
| Kitos savybės | Mesh support |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RE550 |
| Gamintojo prekės serija | AC1900 Wi-Fi Range Extender |
| USB prievadų kiekis | No |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2GHz/5GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 600+1300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 3xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| POE | no PoE |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 136.00 g |
| Plastic (No PET) | 34.00 g |
| Palette Qty | 813 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |