Prekių nėra
DAP-X1860/E 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.51 kg |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DAP-X1860/E |
| Gamintojo prekės serija | AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1200+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 570.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 542 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 208.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | D-Link |