Prekių nėra
E15/E 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.19 kg |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E15/E |
| Gamintojo prekės serija | AX1500 Mesh Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+1200 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 1098 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 161.00 mm |
| Gross height (mm) | 94.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | D-Link |