Prekių nėra
DWR-932 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.095 kg |
| Gross weight | 0.195 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DWR-932 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | N/A Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Antenų kiekis | 2 |
| POE | no PoE |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00016 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 5128 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | D-Link |