Prekių nėra
Deco BE25-Outdoor(1-pack) 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.10 kg |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00286165 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 443.00 g |
| Plastic (No PET) | 111.00 g |
| Palette Qty | 602 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 121 mm |
| Producer | TP-LINK |