Prekių nėra
TL-PA4010P KIT 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.328 kg |
| Gross weight | 0.481 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-PA4010P KIT |
| Gamintojo prekės serija | Passthrough Powerline 600 Starter Kit |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 600 Mbit/ai |
| Įmontuotas maitinimo lizdas | Taip |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.153 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 148 g |
| Palette Qty | 669 dalių |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 136 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Producer | TP-LINK |