Prekių nėra
TL-WA860RE 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.162 kg |
| Gross weight | 0.257 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WA860RE |
| Gamintojo prekės serija | Extender with AC Passthrough |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Įmontuotas maitinimo lizdas | Taip |
| Packing quantity | 24 dalių |
| Volume (m3) | 0.00144144 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.095 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 302 mm |
| Net weight master carton | 6.168 kg |
| Tare weight master carton | 0.729 kg |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 960 dalių |
| Gross depth (mm) | 156 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Producer | TP-LINK |