Prekių nėra
TL-WPA4220 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Kitos savybės | Pair, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WPA4220 |
| Gamintojo prekės serija | AV600 Wi-Fi Powerline Extender |
| Dėžės turinys | 1xAV600 Powerline Wi-Fi Extender: TL-WPA4220, 1xEthernet Cable |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 600 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Įmontuotas maitinimo lizdas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1724 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 94.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 54.00 mm |
| Producer | TP-LINK |