Prekių nėra
cAPGi-5HaxD2HaxD 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.70 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Kitos savybės | Mounting kit included |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | cAP ax |
| Gamintojo prekės serija | Wi-Fi 6 Dualband Access Point |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4GHz/5GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1200+574 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| POE | PoE in/out |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Net weight master carton | 6.38 kg |
| Tare weight master carton | 0.793 kg |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 1111 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| MU-MiMO | No |
| Producer | MikroTik |