Prekių nėra
VXN4304GL 3
| Galingumas | 18 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.458 kg |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 154 x 27.3 x 73.6 mm |
| Kitos savybės | Capacity: 74 Wh 3.7V (20000 mAh) Nominal capacity: 12000 mAh (5.1V / 3.6A) fast charge Input: DC 5V / 2.1A, 9V / 2.1A, 12B / 1.5A (micro-USB / USB-C) DC 5V / 2.4A (micro-USB / USB-C, USB-A 2.4A) DC 5V / 3.6A (micro-USB / USB-C, 2xUSB-A 3.6A) Output: DC 5. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Redmi Fast Charge Power Bank |
| Akumuliatoriaus talpa | 20000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-polymer |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| USB įvesties prievado tipas | USB-A |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000583786 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.112 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.11 kg |
| Paper/Pasteboard | 108 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 161 mm |
| Gross height (mm) | 37 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Producer | Xiaomi |