Prekių nėra
PB10-02 3
| Input | Micro-USB Type-C |
| Galingumas | 12 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.21 kg |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PB10-02 |
| Gamintojo prekės serija | Power bank |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-polymer |
| Išvestis | 2 x USB-AF |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 3289 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Gembird |