Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gaminio spalva | Lite |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank 22.5W |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Baterijos technologija | Lithium Ion |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003672 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 3333 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153 mm |
| Gross height (mm) | 24 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Producer | Xiaomi |