Prekių nėra
5411100022 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.26 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 22.5W Magnetic Ring Power Bank |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2778 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Producer | OnePlus |