Prekių nėra
MU-PE2T0S/EU 3
| Neto svoris | 0.142 kg |
| Sąsaja | USB 3.2 |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.214 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 |
| Gamintojo prekės serija | Portable SSD |
| Standžiojo disko talpa | 2000 GB |
| Standžiojo disko dydis | N/A col. |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.000625 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.072 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 100 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 50 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 125 mm |
| Popierius/Kartonas | 62 g |
| Integruota baterija | No |