Prekių nėra
MU-PC2T0T/WW 3
| Sąsaja | USB 3.2 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.151 kg |
| Gross weight | 0.177 kg |
| Gaminio spalva | Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 |
| Gamintojo prekės serija | Portable SSD |
| Standžiojo disko talpa | 2000 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00065 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.026 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Palette Qty | 2658 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 52 mm |