Prekių nėra
MU-PD1T0G/WW 3
| Sąsaja | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 Resurrected |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Standžiojo disko talpa | 1000 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 8197 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Producer | Samsung |