Prekių nėra
MU-PE1T0K/EU 3
| Sąsaja | USB 3.2 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.145 kg |
| Gross weight | 0.219 kg |
| Gaminio spalva | Beige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 |
| Gamintojo prekės serija | Portable SSD |
| Standžiojo disko talpa | 1000 GB |
| Standžiojo disko dydis | N/A col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.074 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 64 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1382 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Producer | Samsung |