Prekių nėra
QHDC101K 3
| Medžiaga | Molded EVA Foam |
| Specialios funkcijos | • Crush-resistant molded EVA protects portable hard drive• Interior elastic strap to secure portable hard drive in place• Inner pocket storage for cord• Zippered closure• Fits most 2.5” portable hard drives |
| Neto svoris | 0.08 kg |
| Gylis | 4.06 cm |
| Svoris | 86 g |
| Plotis | 9.53 cm |
| Aukštis | 14.6 cm |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.10 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Apsaugos funkcijos | Dust resistant, Scra |
| Matmenys (P x G x A) | Interior dimension: 8.3 x 2.0 x 13.2cm mm |
| Dėklo tipas | Cover |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Portable Hard Drive Case |
| Vidaus matmenys (P x G A) | 83 x 30.5 x 134.6 mm |
| Juostos suderinamumas | Universal |
| Užtrauktuko uždarymas | Taip |
| Kompiuterio lagaminėlio nešiojimo būdas | Bag, Pocket |
| Palaikomas standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Palaikomų įrenginių skačius | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 160.00 mm |
| Gross width master carton | 100.00 mm |
| Gross height master carton | 30.00 mm |
| Net weight master carton | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |