Prekių nėra
| Medžiaga | Plastic |
| Svoris | 100 g |
| Suderinamumas | Secure your data during a transport against dust, fall and splash water damage. A simple protection with a great effect.Anti-Shock- 2 cushions at top and bottom of the case to dampen any direct shock to the hard disk drive.Dust-Free- Storing your hard dis |
| Tipas | 3.5' |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.093 kg |
| Gaminio spalva | Translucent |
| Kitos savybės | ICY BOX Protection box for 3.5' HDDsTransparent PlasticHDD size 3.5' IDE and SATA HDDPackage content 1x protection box, 2x writeable labels |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Protection box for 3.5' |
| Gamintojo prekės serija | ICY BOX |
| Paketo svoris | 110 g |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Palaikomų diskų skaičius | 1 |
| Laikmenos disko dydis | 88.9 mm |
| Packing quantity | 100.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 390.00 mm |
| Gross width master carton | 620.00 mm |
| Gross height master carton | 365.00 mm |
| Net weight master carton | 9.00 kg |
| Tare weight master carton | 2.24 kg |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 1900 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |