Prekių nėra
IB-183M2 3
| Medžiaga | Aluminium |
| Tipas | Portable Hard Drive Case |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.056 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Features • External enclosure for M.2 SATA SSD • USB 3.0 transfer rate up to 5 Gbit/s • For M.2 SSD with B-Key or B+M-Key, 22x30/42/60/80 mm • Plug & Play and Hot Swap • Sand-blasted aluminum case • Windows, Mac 10.7.4 or newer version. IB-183M2 is a very |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IB-183M2 |
| Gamintojo prekės serija | External USB 3.0 enclosure for M.2 SSD |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Palaikomas standžiojo disko dydis | M.2 SSD size: 22x30/42/60/80 mm col. |
| Palaikomos laikmenų sąsajos | 1x M.2 SATA B-Key or B+M-Key |
| Standartinės sąsajos | USB 3.0 Type-A |
| Packing quantity | 40 dalių |
| Volume (m3) | 0.00063 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.084 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.349 kg |
| Paper/Pasteboard | 82.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 1960 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |