Prekių nėra
| Medžiaga | Plastic |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gaminio spalva | Black and |
| Kitos savybės | LED indicator for power and HDD activity |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IB-200T-C3 Enclosure for 1x SSD/HHD with USB 3.2 Gen 1 Type-A/Type-C combi-cable |
| Gamintojo prekės serija | ICY BOX |
| USB maitinimas | Taip |
| Standžiojo disko sąsaja | 1 x 2.5 'SATA I, II, III |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows, macOS, Chrome OS |
| Duomenų perdavimo sparta | Up to 5 Gbit/s |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 3323 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 26.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |