Prekių nėra
ADSA-1S6 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ADSA-1S6 |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.0 - 2.5' HDD SATA |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA 6G |
| Standartinės sąsajos | USB 3.0 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 64.80 g |
| Plastic (No PET) | 16.20 g |
| Palette Qty | 1877 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 177.00 mm |
| Producer | AXAGON |