Prekių nėra
IB-233U3-B 3
| Medžiaga | Plastic |
| Tipas | 2.5' |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.147 kg |
| Gross weight | 0.177 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | New chipset supports SATA III Toolless HDD installation LED for power and HDD access HDD up to 9.5 mm height, capacity no limit Hot Swap Including silicone protection sleeve |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IB-233U3-B External enclosure for 2.5' SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface and silicone protection sleeve |
| Gamintojo prekės serija | ICY BOX |
| USB maitinimas | Taip |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA I, II, III |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) prievadų kiekis | 1 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows/MacOS |
| Duomenų perdavimo sparta | Up to 5 Gbit/s |
| Standartinės sąsajos | USB 3.0 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00088504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 1952 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Producer | Raidsonic |