Prekių nėra
DA-71154 3
| Medžiaga | Aluminum |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-71154 |
| Gamintojo prekės serija | USB M.2 hard disk enclosure, SSD, external, SATA, 6Gbps, USB 3.1 Gen2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 58.40 g |
| Plastic (No PET) | 14.60 g |
| Palette Qty | 2997 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 154.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Producer | Digitus |