Prekių nėra
EEM2-20GD 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.18 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EEM2-20GD |
| Gamintojo prekės serija | USB-C 20Gbps Dual M.2 NVMe SSD CLONE MASTER Enclosure |
| USB jungties tipas | USB-C female |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Palette Qty | 4077 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross width (mm) | 19.00 mm |
| Producer | AXAGON |