Prekių nėra
EEM2-SC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EEM2-SC |
| Gamintojo prekės serija | USB-C 10Gbps M.2 NVMe SSD Enclosure, Screwless, RIBBED Aluminum |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000063336 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Palette Qty | 7143 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 14 mm |
| Gross height (mm) | 116 mm |
| Gross width (mm) | 39 mm |
| Producer | AXAGON |