Prekių nėra
NSC-1763 3
| Neto svoris | 0.43 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 283.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |