Prekių nėra
| Suderinamumas | Screen and Monitor |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.245 kg |
| Gross weight | 0.305 kg |
| Gamintojo prekės serija | Large Cleaner 3 in 1 |
| Gaminio tipas | cleaner |
| Packing quantity | 24 dalių |
| Volume (m3) | 0.000651 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 7.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.288 kg |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1440 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | ColorWay |