Prekių nėra
| Atminties talpa | 400 ml |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.314 kg |
| Gross weight | 0.322 kg |
| Kitos savybės | Up to -45 ° C cold. Shrinks metal parts. For troubleshooting in electronic circuits. Removes chewing gum. Colourless. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RP0014 |
| Gaminio tipas | Cooling Spray |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002144 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| PET | 5.00 g |
| Palette Qty | 1008 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 64 mm |
| Gross height (mm) | 500 mm |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Producer | Logilink |