Prekių nėra
DN-19 TRAY-1-SW 3
| Neto svoris | 1.04 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |