Prekių nėra
DN-170109 3
| Neto svoris | 2.77 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 3.37 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Kitos savybės | Width: 68mm, Depth: 469.5mm, Height: 85mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-170109 |
| Gamintojo prekės serija | UPS Mounting-Kit for 19' Network |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.01 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.60 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 500.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 210.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 75.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 590.00 g |
| Integruota baterija | No |