Prekių nėra
DN-91524U 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.689 kg |
| Gross weight | 0.787 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Category: CAT 5e Ports: 24 x RJ45 Retention strength: 7.7 kg Insertion force: 30N max |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-91524U |
| Gamintojo prekės serija | Patch Panel |
| Dydis | 48.2 x 4.4 x 10.9 cm |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0031097 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 7.87 kg |
| Tare weight master carton | 0.672 kg |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Palette Qty | 430 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 514 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |