Prekių nėra
DN-19 07-U-SW 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 14.376 kg |
| Gross weight | 16.1 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | IP protection class: IP20 Front door: Glass door, single opening Cabinet type: Wall mounting cabinet Equipment mounting depth min.-max.: 305-370 mm Load capacity: 100 kg Dimensions 420 x 600 x 450 mm, |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 07-U-SW |
| Gamintojo prekės serija | Wall Mounting Cabinet |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.13545 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.72 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 124.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 630 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross width (mm) | 500 mm |