Prekių nėra
DN-97617 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.565 kg |
| Gross weight | 0.613 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | For installation on the 483 mm (19“) profile rails |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97617 |
| Gamintojo prekės serija | 1U cable management cage detachable rear plate |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00159565 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 43 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 1083 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |