Prekių nėra
DN-19 TRAY-2-SW 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.016 kg |
| Gross weight | 2.216 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Perfect for storage of components which are not 483 mm (19”) suitable. Slim design which takes space of 2 height units. Easy and quick to mount or dismount. Dimensions 88x482x349 mm, up to 25 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 TRAY-2-SW |
| Gamintojo prekės serija | 2U Fixed Shelf for Racks |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0185915 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 93 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 515 mm |